Pierwszy sparing na plus.

Zwycięstwo naszej drużyny zakończył się pierwszy sparing przed rundą wiosenną. Na własnym boisku pokonaliśmy LZS Śliwice 3:1. W pierwszej połowie 2 bramki strzelił Wojciech Tomoń, a w końcówce meczu jedną dołożył Daniel Polak. Mecz przebiegał w przyjaznej atmosferze, wynik nie miał największego znaczenia w tym spotkaniu, a rewanż został zaplanowany na najbliższą niedzielę w Śliwicach. Jeśli chodzi o sytuację kadrową to kilku zawodników opuści klub. Niewątpliwe, że dojdzie również do wzmocnień. O wszystkich ruchach kadrowych napiszemy przed rozpoczęciem sezonu.

W niedzielę wystąpiliśmy w następującym składzie:

Tomasz Łaptas – Rafał Klag, Grzegorz Hafenmaier, Paweł Bieniek, Łukasz Tomoń – Wojciech Tomoń, Daniel Polak, Adrian Klag, Artur Kosmal – Marcin Klag, Adrian Łaptas

Zagrali również: Roman Pokracki, Wiesław Nowak, Kamil Tydor

Powiązana galeria: