Wygrana w ostatnim meczu turnieju.

W dzisiejszym ostatnim spotkaniu w ramach turnieju o „Puchar Starosty Nyskiego” nasza drużyna pokonała Sudety Burgrabice 5:4. Początek nie wskazywał na to, że wywalczymy chociażby remis, bowiem po 30 minutach gry goście prowadzili 0:2. Chwilę później rzutu karnego dla naszego zespołu nie dopatrzył się sędzia. Jednak pod koniec pierwszej połowy sędzia się już nie pomylił i pokazał jedenastkę, którą na bramkę zamienił Adrian Klag. W drugiej połowie prezentowaliśmy się lepiej niż goście, którzy opadli z sił i grali z kontry. Dobre spotkanie zagrał Paweł Michaliszyn, który ustrzelił hat-tricka, a jedną bramkę dołożył Patryk Humeniuk. Warto dodać, iż Tomasz Łaptas, który musiał stanąć między słupkami obronił rzut karny przy wyniku 4:3 dla naszej drużyny. Zagraliśmy dzisiaj w dość eksperymentalnym składzie:

T. Łaptas- R. Klag, D. Polak, G. Hafenmaier, R. Pokracki- P. Bieniek, M. Michaliszyn, A. Klag, P. Michaliszyn, D. Juras, W. Nowak.

Zagrali również: P. Humeniuk, M. Bochniarz, S. Zygmunt